niedziela, 6 grudnia 2015

Konkurs #33


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Wydawnictwo CzyTam.
2. Niniejszy konkurs trwa 06.12.2015 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail,a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz yt - oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu Nasz Książkowir po prawej stronie).
h) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Zadanie konkursowe: 


Tym razem, w nawiązaniu do Niepowtarzalnego Ivana waszym zadaniem jest jak najszybsze rozwiązanie sudoku! Rozwiązanie wyślijcie na: nasz.ksiazkowir@onet.pl

2 komentarze:

  1. Zgłaszam się, obserwuję jako Ewelina Jabłońska, e-mail: ewelinaja1992@gmail.com. odpowiedź wysłałam na maila :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Och, no to po co ja rozwiązywałam, jak i tak nie zdążyłam :D

      Usuń