niedziela, 21 kwietnia 2019

Zostań stylistką modyPrzychodzę dzisiaj do Was z kolejnym zestawem do zabawy - tym razem zaadresowanym chyba głównie dla dziewczynek, o czym świadczy kolorystyka opakowania i ilość brokatowych elementów na nim. Ta seria chyba w ogóle jest skierowana tylko dla dziewczynek - chyba, że jakiś chłopiec woli jednak wycinanki i inne takie... niż zabawę innymi rzeczami. Zamówiłam ten zestaw, bo chciałam się z nim pobawić z kuzynką, która ma trochę ponad dziesięć lat i szczerze powiedziawszy, to zabawa była dosyć średnia. Taki zestaw już jej nie pociągał - jest na niego za duża i woli inne zabawki.


Zestaw, jak widzicie, jest skierowany do osób powyżej piątego roku życia. Myślę sobie, że jeszcze ośmioletnie dzieciaki mogą się cieszyć z takiego prezentu, ale później... no cóż, szukałabym jednak czegoś bardziej wymagającego. Jasne - wiele dziewczynek w wieku dziesięciu-dwunastu lat chce być stylistkami, czy projektantkami mody, ale moja kuzynka do tej grupy nie należała, bo zdecydowanie woli jakieś rzeczy ze zwierzakami, i ją to po prostu już nudziło. Trzeba się wstrzelić w upodobania, jeśli chcielibyście ten zestaw kupić dla kogoś starszego.


Tu macie zdjęcie, które obrazowo pokazuje, co znajduje się wewnątrz zestawu: czyli naklejki, fashion booki, brokat, jakieś szablony, ale są też pisaki, a nawet nożyczki, nie mówiąc o innych rzeczach. Czy jednak warto za tą zabawkę płacić aż tyle? Tego nie wiem, sami musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie. Ja recenzowałam tu już sporo zabawek, przy których bawiłam się dużo lepiej z dzieciakami (może dlatego też, że miałam wtedy więcej do roboty - bo tu głównie nadzorowałam zabawę i patrzyłam, czy nożyczki są używane w odpowiedni sposób).


Tu macie natomiast zdjęcie z tyłu opakowania - czyli krótki opis zestawu i wymienioną zawartość. Warto się chyba z nim zapoznać, zanim zdecydujecie, czy warto wydać pieniążki na tę zabawkę. Cóż, jeśli już coś kupować, to przynajmniej fajnego i porządnego, nie? Żeby dziecko miało jakąś zabawę.


Na powyższych zdjęciach macie zdjęcia ze środka tego zestawu - po części dziecku zapewnia to trochę kreatywności, ale z drugiej strony... wiele tych elementów mogły te dzieciaki kolorować same i w ogóle. Można by jeszcze bardziej popracować nad tym zestawem, żeby był trochę bardziej zaawansowany. Ale niby jest to zestaw skierowany także dla dzieci w wieku pięciu lat, więc w sumie może i dobrze, że nie jest tutaj aż tak trudno...

Sporym minusem tego zestawu jest to plastikowe pudełko. Ja, pierwszy raz biorąc je do rąk, miałam wrażenie, że wystarczy jeden upadek tej rzeczy, aby się rozpadła. To po prostu plastik - który nie jest jakoś bardzo trwały. 

Podsumowując, ciężko mi jednoznacznie ocenić ten zestaw. Nie wywarł on na mnie jakiegoś mega wrażenia, jak te zestawy z serii I'm a genius, ale ogólnie zamysł stworzenia tego zestawu nie był także zły. Musicie pomyśleć i sami zdecydować, czy warto dać szansę tej zabawce.


TĘ ZABAWKĘ KUPICIE >>> TUTAJ <<<
Zestaw ten zrecenzowałam dla Was dzięki uprzejmości sklepu alemaluch.pl

3 komentarze:

  1. Zestaw faktycznie dla dziewczynek, choc w mojej opinii raczej mlodszych niz 5 lat, bo nie jest zbyt wypasiony, a dzieci maja teraz naprawde spore oczekiwania

    OdpowiedzUsuń
  2. Smakowity kąsek dla małej miłośniczki mody! Elementy wyglądają interesująco, nie mniej - podobnie, jak i ty - nie jestem przekonana do plastikowego pudełka. Taki zestaw zdecydowanie można byłoby zapakować znacznie ciekawiej. :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja córka by się cieszyła, ale najbardziej z logo LOL. Poprostu jest jakaś moda na wszelkie akcesoria z tym związane i to podbija cenę. Mam wrażenie, że producenci nie przywiązują wagi do jakości, tylko do nazwy z jaką zabawkę sprzedają. Sama moda zwiększa sprzedaż, jakość na dalszym planie.

    OdpowiedzUsuń